Macademian Girl i Rafał Maserak nie znoszą się? W dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" pozostało już tylko sześć par, które walczą o wejście do ścisłego finału. Jedną z faworytek do głównej nagrody jest blogerka Macademian Girl, której partneruje Rafał Maserak. To właśnie tej parze udało się jako pierwszej uzyskać komplet 30 punktów od jurorów za taniec współczesny, a także zaskarbić sobie sympatię widzów. I chociaż wydawałoby się, że udane choreografie pary są efektem zaufania i dobrych kontaktów Tamary i Rafała, okazuje się, że prawda wygląda zupełnie inaczej. To co widzimy na ekranie w piątkowe wieczory, nijak ma się do tego, jak ich relacje wyglądają poza kamerami. 

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak nie znoszą się?

Jak donosi serwis Party.pl, Macademian Girl i Rafał Maserak, wprost się nie znoszą. Starają się spędzać ze sobą tylko tyle czasu, ile rzeczywiście muszą, ale poza parkietem wcale ze sobą nie rozmawiają:

"Tamara i Rafał nie przepadają za sobą i wiedzą o tym wszyscy, którzy pracują przy programie. W ich przypadku sprawdza się powiedzenie, że trafiła kosa na kamień. Rafał jest niezwykle upartym człowiekiem, który dąży do celu i bardzo dużo wymaga od swoich partnerek. Kiedyś jedna z nich nazwała go nawet tyranem. Z kolei Tamara jest osobą, która ma bardzo silny charakter i nie pozwala sobie na pewne zachowania i odzywki, dlatego kilka razy zwróciła uwagę Rafałowi i to mu się nie spodobało" - mówi źródło portalu.

Macademian Girl świetnie dogaduje się z pozostałymi uczestnikami show, a Rafała Maseraka stara się unikać:

"Inne pary spędzają ze sobą czas podczas prób czy odcinków na żywo. Inaczej sytuacja wygląda w ich przypadku. Rafał trzyma się z boku, a Macademian świetnie dogaduje się z większością osób. Wspólny język znalazła zwłaszcza z Danielem Qczajem, który był oburzony tym, jak Rafał zachowuje się w stosunku do swojej partnerki. Poza kamerami Tamara unika Rafała, a on jej. Unikają nawet wspólnych wywiadów po odcinku".

Myślicie, że mimo wzajemnej niechęci, uda im się dojść do finału "Tańca z Gwiazdami"?