Maciej Borowicz to 31-letni uczestnik programu „Big Brother”, pochodzący z Poznania. Był ostatnią osobą, która weszła do domu Wielkiego Brata, o swoje miejsce walcząc z Agnieszką. Wzbudził sympatię widzów na tyle, że postanowili, że to on zostanie w show na dłużej. Maciek nie zawarł jednak zbyt wielu przyjaźni w samym domu. Okazało się, że domownicy już w pierwszym tygodniu, oddali na niego najwięcej głosów i nominowali do opuszczenia programu. Borowicz pokazał się w "Big Brotherze" od razu z imprezowej strony - podczas pierwszej nocy mogliśmy oglądać, co znaczy dla niego dobra zabawa, a kamery uchwyciły jego nagie pośladki. Pod wpływem alkoholu śpiewał również przebój "Shallow". Kim jest Maciej Borowicz prywatnie?

"Big Brother": Maciek Borowicz - kim jest?

Maciej Borowicz jest DJ-em, instruktorem fitnessu oraz event managerem. Jego pseudonim muzyczny to Matthew Clarck. Bardzo lubi organizować imprezy i zapewniać ludziom dobrą zabawę. Uwielbia sporty ekstremalne, snowboard, bieganie i crossfit. Jak sam mówi o sobie, w życiu zazwyczaj zdobywa to, na czym mu zależy. Jest świadomy swoich atutów i umiejętnie je wykorzystuje. Borowicz jest prywatnie bardzo rodzinny i mocno związany z siostrą oraz ojcem. 

Maciej Borowicz: Instagram

Maciej Borowicz na Instagramie posługuje się swoim muzycznym pseudonimem. Jego profil, na którym zgromadził ponad 9 tys. obserwujących to @matthewclarck.

Maciej Borowicz: dziewczyna

Dziewczyna Maćka ma na imię Beata. Jak mówi sam uczestnik, nie była przekonana do jego udziału w programie "Big Brother".

Zobacz zdjęcia Macieja Borowicza w naszej galerii GALERII.