Joanna Koroniewska w poniedziałek późnym popołudniem dała znać swoim fanom, że jest już po porodzie, a jej córeczka przebywa z młodą mamą i starszą siostrą Janiną w domu. Jak dokładnie brzmiał wpis Joanny Korniewskiej?

„Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki!” - napisała wdzięczna Joanna Koroniewska.

Maciej Dowbor komentuje narodziny drugiej córki

O szczęśliwym rozwiązaniu swoim fanom dał znać także świeżo upieczony tata, czyli Maciej Dowbor, który w poniedziałek wieczorem pojawił się na gali TeleKamery 2018. Zanim jednak wybrał się na galę, zamieścił na Instagramie znamienny i niezwykle zabawny wpis. Jak prezenter Polsatu i syn KatarzynyDowbor poinformował o tym, że po raz drugi został tatą?

„Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+. Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym.”

Przyznacie, że tak o narodzinach swojego dziecka już dawno nie informowała żadna polska gwiazda! Jak zatem widać, Maćka Dowbora dobry humor nie opuszcza nawet w tak ważnych chwilach w życiu, jak narodziny kolejnego dziecka!

Joannie Koroniewskiej i Maćkowi Dowborowi gratujemy szczęśliwego rozwiązania ;-)

Ciekawe tylko, kiedy para zdradzi, jakie imię zamierza dać swojej córeczce…

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciejdowbor_totalneporuszenie) Lut 12, 2018 o 12:14 PST