Od marca Polska tak, jak cały świat boryka się z pandemią koronawirusa. Obecnie w naszym kraju chorych jest ponad 11 tys. osób, natomiast z powodu COVID-19 śmierć poniosło już prawie 500 chorych. Z każdym dniem coraz więcej osób poddaje się testom komercyjnym pozwalającym wykrycie koronawirusa SARS-CoV-2. Na taki krok zdecydował się m. in. znany dziennikarz Polsatu, Maciej Dowbor. Wynikiem badania prezenter pochwalił się na swoim Instagramie. 

Maciej Dowbor wykonał test na koronawirusa

- Na razie jestem czysty! Chociaż po cichu liczyłem, że przeszedłem to cholerstwo bezobjawowo i będę już odporny. Cóż... Wracam do maseczki. Powodzenia i Zdrowia dla Wszystkich w sobotni poranek. I nie dajmy się tej koronie!!! - napisał Maciej Dowbor w opisie zdjęcia, na którym pokazuje negatywny wynik swojego testu. 

Mąż Joanny Koroniewskiej w odpowiedzi na komentarz jednego z internautów, zdradził, dlaczego zdecydował się na wykonanie badania na obecność koronawirusa. 

- Chodzę do radia, a tam jednak przychodzi sporo różnych ludzi, a w studiu siłą rzeczy nie mogę mieć maski - wytłumaczył 41-latek.

Prowadzący program "Twoja twarz brzmi znajomo" dodał również, że badanie wykonał w prywatnej przychodni. Dowbor nie zdradził jednak konkretnej kwoty jaką musiał zapłacić, ujawnił tylko, że komercyjne testy umożliwiające wykrycie koronawirusa są w naszym kraju bardzo drogie.   

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor apelują o zaprzestanie hejtu. "To nadaje się do zgłoszenia na policję"