Maciej Dowbor jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd w mediach społecznościowych. Od początku pandemii prowadzący program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wspólnie ze swoją żoną, Joanną Koroniewską, organizują live'y na Instagramie, które mają nieść ludziom radość w tych trudnych czasach. Mimo ogromnej aktywności w sieci para stara się nie mówić zbyt wiele na temat członków swojej najbliższej rodziny. 

Kim jest Paweł Dowbor - młodszy brat Macieja Dowbora?

Dowbor postanowił jednak zaskoczyć fanów i w czwartek zamieścił wspólne zdjęcie z... młodszym bratem! Internauci do tej pory nie wiedzieli o jego istnieniu, dlatego w komentarzach nie kryli swojego zdziwienia. "To Ty masz brata?", "Całe życie myślałam, że jesteś Maćku jedynakiem", "Ale schowaliście tego brata" - pisali zdumieni użytkownicy. 

Paweł, bo tak ma na imię przyrodni brat Macieja Dowbora, na co dzień mieszka w Toruniu. Jest właścicielem dwóch włoskich restauracji, a prywatnie szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. 

Wiele wskazuje na to, że panowie mają ze sobą bardzo dobre relacje, jednak pod opublikowaną fotografią mąż Joanny Koroniewskiej przyznał żartobliwie, że w dzieciństwie nieraz dochodziło między nim do kłótni i sprzeczek. 

- W odwiedzinach u młodszego braciszka. Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA. Pozdrowienia z Torunia - naszego uroczego miasta rodzinnego - napisał gwiazdor Polsatu na Instagramie. 

Przypomnijmy, że rodzice Macieja Dowbora - Katarzyna i Piotr Dowborowie, rozwiedli się, gdy dziennikarz miał zaledwie trzy lata. Wówczas trafił pod opiekę ojca, z którym zamieszkał w Niemczech. Współprowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po kilku latach wrócił do kraju, aby bliżej poznać swoją matkę. 41-latek w sumie ma czwórkę przyrodniego rodzeństwa. 

ZOBACZ TAKŻE: Róże Gali 2020: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nominowani w kategorii "Online". Kto jeszcze powalczy o statuetkę?

Wspólne zdjęcie Maćka Dowbora i jego brata znajdziecie w naszej galerii