Już dziś pierwszy z sześciu odcinków programu „na żywo” popularnego talent-show Polsatu „Idol”! Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie z listy z propozycjami utwory związane z tematem odcinka. Każdy z nich trenował także piosenkę „ratunkową”. Na planie był Maciej Rock. Uczestnikom w czasie prób towarzyszył także, bardzo elegancki prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”Maciej Dowbor! Czyżby producenci programu szykowali zmianę i tak zwane „lajfy” poprowadzi nie Rock, ale właśnie Maciej Dowbor? Zweryfikowaliśmy tę pogłoskę u źródła!

ZOBACZ: IDOL Już dziś pierwszy odcinek na żywo! Jak zniosą to uczestnicy? [WIDEO]

Sądząc po minie ze zdjęć dotychczasowego prowadzącego „Idola”, wszystko jest możliwe… Nikt nie byłby zadowolony, gdyby musiał przekazać pałeczkę (w tym przypadku mikrofon) wtrakcie trwania programu. Tym bardziej,  że Maciek Rock zdążył już przez te kilka miesięcy poznać uczestników, a nawet ma swoje prywatne „idolowe” typy.

Czy wspólne zdjęcia coś sugerują? Czy może pojawienie się tak szykownego Dowbora na planie „Idola” oznacza jednak coś innego? Odpowiedź poznacie już dziś wieczorem!

POLECAMY TEŻ: ZENON MARTYNIUK kupił sobie nowy dom! To w nim spędzi święta?

Premiera pierwszego z sześciu odcinków „Idola” na żywo już dziś w o godzinie 20:00 w Polsacie!

Będziecie oglądać, żeby sprawdzić, czy Maćka Rocka zastąpi inny Maciej – w tym przypadku Dowbor…? My już wiemy ;-)