Maciej Maniewski, któremu popularność przyniósł program "Afera fryzjera", zmienił stan cywilny. Wesołą nowiną gwiazdor TVN pochwalił się za pośrednictwem social mediów, gdzie zamieścił też kilka przepięknych zdjęć z sesji ślubnej. Przypomnijmy, że to kolejny sekretny ślub w polskim show-biznesie. Sakramentalne "tak" w ostatnim czasie powiedzieli sobie m.in. Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli oraz Zofia Ślotała i Kamil Haidar. 

ZOBACZ: Zofia Ślotała wyszła za mąż. Stylistka pokazała zdjęcie ze ślubu z Kamilem Haidarem

Maciej Maniewski wziął ślub

- Nasza podróż rozpoczęła się 3 lata temu, a dziś mogę powiedzieć, że jej zwieńczeniem było poślubienie mojej największej miłości, mojej Soni - napisał stylista fryzur pod opublikowanymi fotografiami na Instagramie. 

43-latek w rozmowie z Plejadą zdradził natomiast, że ceremonia ślubna była planowana już od kilku miesięcy, wszystko jednak pokrzyżowała pandemia COVID-19. Dlatego jeden z najlepszych fryzjerów w Polsce wraz ze swoją świeżo upieczoną małżonką zdecydowali się na skromne przyjęcie w gronie najbliższych. Maciej Maniewski i Sonia Żogała wzięli ślub cywilny, gwiazdor TVN nie wykluczył jednak, że w niedalekiej przyszłości zdecydują się sformalizować swój związek także przed ołtarzem. 

Zobacz zdjęcia z sesji ślubnej Macieja Maniewskiego i jego ukochanej już teraz w naszej GALERII

SPRAWDŹ TAKŻE: Justyna Kowalczyk wzięła ślub! Kim jest Kacper Tekieli - mąż biegaczki narciarskiej?