Maciej Maniewski, któremu popularność przyniósł program "Afera fryzjera", właśnie po raz pierwszy został ojcem. Gwiazdor TVN podzielił się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieścił piękne zdjęcie z żoną i dzieckiem. Udało nam się dowiedzieć, że ukochana fryzjera Sonia Żogała urodziła córeczkę, której para dała na imię Mia. Dziewczynka jest zdrowa, ale cały czas trwa walka o utrzymanie jej odpowiedniej wagi - mała waży zaledwie 2,5 kg.

Maciej Maniewski został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Zarówno żona Macieja Maniewskiego, jak i jego córeczka czują się dobrze. Maciej od razu mógł zająć się dziewczyną, jednocześnie dając wsparcie Soni. 

- Dlaczego Mia? Zależało nam na podobieństwie inicjałów do moich, czyli podwójnym "M". Imię "Mia" od razu wpadło nam w oko. W języku hebrajskim i w łacinie słowo "mia" oznacza "moja". To dodatkowo podkreśla bezwarunkową miłość, jaką obdarzyliśmy córkę. Czekając na jej narodziny, napisałem nawet list, który przeczyta za jakiś czas. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem towarzyszyć dziewczynom w tej pierwszej i najważniejszej wspólnej podróży - tłumaczy świeżo upieczony tata.

Gratulujemy!