Maciej Musiał i Olga Buława są razem? Jak donosi serwis SE.pl, 24-letni aktor, któremu największą rozpoznawalność przyniosła rola Tomka w serialu "Rodzinka.pl" i 28-letnia stewardessa oraz Miss Polski 2018, spotykają się od kilku miesięcy. Para była po raz pierwszy widziana razem na ślubie przyjaciół. Paparazzi sfotografowali Musiała i Buławę w drodze do kościoła na warszawskich Stegnach. Zakochani cały czas trzymali się za ręce i na zmianę śmiali ze swoich żartów. Widać było, że naprawdę świetnie czują się w swoim towarzystwie. Maciej Musiał w rozmowie z tabloidem nie chciał potwierdzić związku z piękną brunetką, mówiąc, że nie komentuje swojego życia osobistego. Patrząc jednak na zdjęcia pary, które krążą w mediach, ciężko oprzeć się wrażeniu, że parę łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń.

Patrząc na poprzednie związki Macieja Musiała, można wysnuć wniosek, że 24-latek gustuje w pięknych modelkach. W przeszłości spotykał się m.in. z Natalią Uliasz oraz Miss Ziemi Łódzkiej, która jest obecnie dziewczyną Kuby Wojewódzkiego.

Kim jest Olga Buława - dziewczyna Macieja Musiała?

Olga Buława ma 28 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Jest absolwentką wydziału prawa, ale od pięciu lat pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Wybrała ten zawód, bo jak twierdzi, uwielbia podróżować. W wolnym czasie jeździ na rowerze, longboardzie, a w dzieciństwie pasjonowała się jazdą konną. W planach ma zdobycie turystycznej licencji pilota. Olga Buława w 2018 roku zdobyła tytuł i koronę Miss Polski.

Zdjęcia nowej dziewczyny Macieja Musiała obejrzycie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: KUBA WOJEWÓDZKI spotyka się z byłą dziewczyną Musiała! Wiemy, kim jest jego 22-letnia partnerka