Maciej Musiał na liście Forbes "30 Under 30"! Polski aktor i student szkoły teatralnej w Krakowie, został doceniony przez amerykańską edycję magazynu. Znalazł się on w zestawieniu 30 młodych ludzi z Europy, którzy nie przekroczyli jeszcze granicy 30 lat, a już mają na swoim koncie godne podziwu osiągnięcia. Forbes co roku wyróżnia ludzi z dziesięciu branż, takich jak finanse, sport i gry, czy kultura i sztuka. Maciej Musiał został doceniony w kategorii Rozrywka, przede wszystkim za rolę w serialu "1983", w którym pełnił również funkcję producenta. Przypomnijmy, że jest to pierwsza polska produkcja, która pojawiła się na platformie Netflix. Obraz co prawda nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem w Polsce, ale starania Macieja Musiała zostały dostrzeżone przez Amerykanów.

Maciej Musiał na liście Forbes

Maciej Musiał pochwalił się dobrą wiadomością na Instagramie. Okazało się, że wieści zza oceanu dotarły do niego zaledwie dzień po jego 24. urodzinach. Aktor nie ukrywał zadowolenia i dumy z wyróżnienia amerykańskiego magazynu. 

"Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo" - napisał Musiał na Instagramie.

Oprócz Macieja Musiała, na liście Forbes "30 Under 30" 2019, znaleźli się producent muzyczny znany pod pseudonimem Mura Masa, wokalista George Ezra, aktor i partner Taylor Swift - Joe Alwyn, a znany z roli Harry'ego Pottera, Daniel Radcliffe. Musicie przyznać, że Musiał ma w rankingu naprawdę zacne towarzystwo. Pełną listę opublikowaną przez Forbes zobaczycie tutaj.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Maćkowi kolejnych sukcesów!