Maciej Musiał spędził minioną sobotę na weselu. Nie był na nim sam! Musiałowi towarzyszyła piękna Marta Ziębakowska - Miss Ziemi Łódzkiej, a prywatnie studentka medycyny. Marcie najwyraźniej nie wystarczyła jedynie szarfa lokalnej miss, dlatego zaczęła starać się o znacznie bardziej prestiżowy tytuł. Obecnie Ziębakowska jest jedną z finalistek konkursu Miss Polski 2017. Nic zatem dziwnego, że na Instagramie Martę obserwuje już niemal 6 tysięcy osób! Jest wśród nich także i Maciej Musiał, który wdziękom pięknej miss w ostatnią sobotę miał okazję przyglądać się także na żywo. Ładnie razem wyglądali?

ZOBACZ TEŻ: MACIEJ MUSIAŁ poprowadzi kolejną edycję "The Voice of Poland"! A co z "Rodzinką.pl"?

Musiał i Ziębakowska nie starali się specjalnie ukrywać, że na weselu spędzali czas głównie razem. Toteż na Instagramie Marty szybko pojawiło się zdjęcie znad basenu, przy którym aktor rozkoszowała się lampką szampana. Czy to ujęcie to dowód na to, że MaciejMusiał ma nową dziewczynę? I że jest nią właśnie Ziębakowska? A może Marta chciała się jedynie pochwalić znajomością z idolem nastolatek…?

POLECAMY TEŻ: Nowa Miss Polski Nastolatek - poznajcie piękną Klaudię!

Co bowiem ciekawe, następnym zdjęciem, jakie Miss Zieli Łódzkiej wrzuciła na Instagram, było selfie, które zrobiła sobie na tej samej imprezie z... Robertem Lewandowskim. Wszystko wskazuje zatem na to, że Ziębakowska ma po prostu słabość do sławnych polskich przystojniaków… ;-)

Sobotni wieczór na weselu spędzili też Lewandowscy. Zabrali ze sobą Klarę w sukieneczce od Burberry>>