Maciej Musiał musiał zapomnieć o karierze w mediach przez ostatnie dziewięć miesięcy. Dlaczego? Wszystko przez to, że zaczął studia na akademii teatralnej, która zabrania pracy w zawodzie na pierwszym roku studiów. Jak się okazuje, zasady te zmieniają się od drugiego roku studiowania, pod warunkiem, że student jest w stanie podłączyć pracę z zajęciami na uczelni. Maciej Musiał zamierza w pełni skorzystać z tego prawa i kolejny rok akademicki zacznie wraz z nagraniami do największego muzycznego show TVP 2. Taki plan Maćka na najbliższe miesiące na łamach dziennika Fakt potwierdził jego menadżer.

ZOBACZ: SADOWSKA, SZPAK, PIASECZNY, TOMSON I BARON Trenerami 8. edycji „The Voice of Poland”. To już oficjalne!

Dominik Borkowicz w rozmowie z tabloidem przyznał, że Musiał faktycznie znajdzie się wśród prowadzących kolejny sezon talent-show „The Voice of Poland”:

„Maciek po raz kolejny będzie współprowadził to muzyczne show.”

Przy okazji menadżer aktora zdradził, że Maciek wraca też na plan popularnego serialu „Rodzinka.pl”:

„Niedługo zaczną się też nagrania do „Rodzinki.pl”. W końcu pojawiły się możliwości, żeby Maciek znów często pojawiał się na ekranie…”

Jak się okazuje, „The Voice of Poland” i „Rodiznka.pl” to prawdopodobnie nie jedyne projekty, w których już wkrótce będzie można zobaczyć młodego aktora. Musiał cały czas ma dostawać bowiem kuszące propozycje pracy:

„Ofert jest naprawdę sporo. O tym, które Maciek ostatecznie wybrał, poinformujemy niedługo. Na drugim roku studiów można już grać, jeśli tylko pracę daje się pogodzić z nieopuszczaniem uczelni. Dlatego Maciek na dobre wraca do telewizji!” – dodał Dominik Borkowicz.

Czy to oznacza, że Maćka Musiała poza teleturniejem i serialem czeka także przygoda z filmem i sztuką teatralną? Czas pokaże, choć przecież nie od dziś wiadomo, że to dla każdego aktora to właśnie plan filmowy i deski teatru są prawdziwym sprawdzianem talentu, przygotowania do zawodu i wytrzymałości pszenicznej. Czy Maciek Musiał jest już gotowy na tak poważny sprawdzian swoich kompetencji? ;-)