Pod koniec ubiegłego roku w polskich mediach pojawiły się doniesienia o nowej, dość zaskakującej parze w naszym show-biznesie. Okazało się, że uczucie połączyło Agnieszkę Więdłochę i Macieja Musiała, a ich związek przez długi czas udawało się im zachować w tajemnicy!

Miłość pary wzbudziła sporo emocji przede wszystkim ze względu na dzielącą ich różnicę wieku - aktorka jest bowiem starsza od idola nastolatek o 9 lat.

Mimo że początkowo Więdłosze i Musiałowi udawało się pogodzić dzielące ich różnice, to ostatecznie okazało się, że są one zbyt duże.

Agnieszka bardzo poważnie traktowała ten związek. Maćkowi też na niej zależało, ale z drugiej strony nie chciał rezygnować z szalonych imprez ze znajomymi. Aga często mu podczas nich towarzyszyła, ale potem zaczęło ją to męczyć – zdradził w rozmowie z "Faktem" znajomy aktorki.

Maciej Musiał miał z kolei problem, aby powstrzymać się przed czyhającymi na niego pokusami. Młody aktor ostatecznie zdecydował, że woli zakończyć swój związek z Agnieszką Więdłochą, niż ją skrzywdzić!

Zawsze kręci się wokół niego wianuszek dziewczyn, a takie pokusy ciężko odepchnąć. Stwierdził więc, że rozstanie będzie najlepszą decyzją. Jest młody i chce się wyszaleć – dodał informator tabloidu.

Uważacie, że to rozsądna decyzja?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maciej Musiał - Też pamiętał o rocznicy śmierci Jana Pawła II!