Maciej Musiał i Agnieszka Więdłochato wieloletni przyjaciele. Sporo kontrowersji wzbudziła kilka miesięcy temu informacja, że tych dwoje aktorów połączyło jednak coś więcej.

Jeszcze niedawno, gwiazdor "Rodzinki.pl" i jego 9 lat starsza sympatia przyłapani zostali na wspólnych zakupach w centrum handlowym. Para nie szczędziła sobie czułości i wyglądali na naprawdę zakochanych. Chociaż żadne z nich nigdy nie skomentowało łączącego ich uczucia, zdjęcia z ich wspólnego wyjścia mówiły same za siebie.

Okazuje się jednak, że różnica wieku przeszkodziła aktorom w stworzeniu poważnego związku. Jak donoszą media, to Maciej postanowił rozstać się z Agnieszką!

"Agnieszka nie spodziewała się, że ich trzymany w tajemnicy przed światem związek tak szybko się skończy. Nieoczekiwanie ukochany oznajmił jej, że chce się z nią rozstać. Stwierdził, że jednak zbyt wiele ich dzieli, by nadal mogli tworzyć parę. Zaproponował jej przyjaźń." - czytamy w tygodniku "Na żywo".

Podobno aktorka okazała się zbyt poważna dla zwariowanego, posiadającego sto pomysłów na minutę gwiazdora.

Domyślamy się, że w kolejce do Macieja już zaczęła ustawiać się pokaźna kolejka, młodszych i bardziej szalonych niż Agnieszka nastolatek...

Myślicie, że po tym doświadczeniu będą ciągle przyjaciółmi?

PRZECZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ - Przyjaciele urządzili mu przyjęcie niespodziankę!