Maciej Musiał spotyka się z aktorką serialu "Wiedźmin"? Polski aktor znany z roli Tomka w "Rodzinka.pl" i 18-letnia Freya Allan poznali się na planie produkcji Netflixa. Dziewczyna wciela się tam w jedną z głównych postaci, Ciri, a Musiał zagrał epizodyczną rolę Sira Lazlo. I chociaż wiele wskazuje na to, że przygoda Macieja Musiała z serialem zakończy się na pierwszym, pilotażowym odcinku, 24-latkowi udało się zżyć z niektórymi aktorami występującymi w produkcji. Sporo czasu poza planem zdjęciowym spędzał właśnie z młodziutką Freyą, a na profilu dziewczyny pojawiło się nawet ich wspólne zdjęcie. Co tak naprawdę ich łączy?

Maciej Musiał na randce z aktorką "Wiedźmin"?

Maciej Musiał i Freya Allan pokazali się razem na Instagramie. 18-letnia blondynka opublikowała zdjęcie z o 6 lat starszym aktorem, dodając podpis: "Występ Jamesa McAvoya w 'Cyrano de Bergerac' był naprawdę inspirujący". Para wybrała się wspólnie na występ Jamesa McAvoya, szkockiego aktora teatralnego i filmowego, w sztuce "Cyrano de Bergerac", napisanej w oparciu o życiorys siedemnastowiecznego poety. Na fotografii Freya trzyma w ręku czerwoną różę, prawdopodobnie prezent od Macieja Musiała. 

W komentarzach od razu pojawiły się pytania do pary, czy łączy ją coś więcej, ale na razie ani Musiał, ani Allan nie skomentowali swojej relacji. Czy ich relacja przerodzi się w coś więcej?

ZOBACZ TEŻ: MACIEJ MUSIAŁ znowu jest singlem! Rozstał się z dziewczyną

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Freya Allan (@freyaallan) Lis 28, 2019 o 5:08 PST