Maciej Musiał niedługo po sobotnim weselu, na którym bawił się z Miss Ziemi Łódzkiej, Martą Ziębakowską, wstawił na Instagram zdjęcie z młodą parą. Para i aktor pozują na tle zielonego lasu oraz wielkiego napis LOVE, który był motywem przewodnim wystroju sali bankietowej, gdzie bawili się goście młodej pary. Najbardziej jest jednak to, jak aktor podpisał zdjęcie. Jak się bowiem okazuje, Maciej Musiał przyznał się w nim publicznie do tego, że… szuka żony! Czy 22-letni gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" chce się już ustatkować?

ZOBACZ: MACIEJ MUSIAŁ na weselu z piękną Miss Ziemi Łódzkiej. Ładnie razem wyglądają? [ZDJĘCIA]

MaciejMusiał podpisał zdjęcie hasłem „Śluby są piękne“. I to właśnie to przemyślenie zmotywowało go do tego, żeby poszukać sobie partnerki na stałe. Takie ogłoszenie matrymonialne od razu przypadło do gustu jego fankom, które na profilu aktora szybko odpowiedziały na jego zaczepkę. Pod zdjęciem Musiała nie brakuje komentarzy w  stylu:

  • Czekałam na Ciebie!
  • To ja jestem najlepsza kandydatką ;-)
  • Nie szukaj, toć ja nią zostanę!!!
  • MACIEK, moja przyjaciółka (…) szuka akurat męża. Piękna dziewczyna i w miarę inteligentna. Idealna na żonę, ugotuje posprząta itd. Polecam ją z całego serca!
  • Zgłaszam się!

Czy Maciej Musiał zdecyduje się związać z którąś z dziewczyn, które wyraziły jego zainteresowanie na Instagramie? Czas pokaże...

Ciekawe tylko, jak na taki krok Maćka zareaguje Marta Ziębakowska… Nie będzie zazdrosna?