Plotki o romansie Macieja Musiała z Kingą Dudą krążą już od paru lat. Choć aktor w przeszłości zaprzeczał już doniesieniom o swoim związku z córką prezydenta Polski, pytania o charakter ich relacji wciąż powracają. Maciek Musiał usłyszał je ostatnio ponownie w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie był gościem odcinka razem z aktorką Gabrielą Muskałą. Choć po raz kolejny zaprzeczył sensacyjnym rewelacjom o romansie z Kingą Dudą, to tym razem zdecydował się jednak opowiedzieć nieco więcej o początkach ich znajomości.

- Nie byliśmy razem, ale to miła dziewczyna. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. (...) Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam. I potem trochę pisaliśmy, później spotkaliśmy się na imprezie znajomego. To było bardzo urocze, bo ona sobie kompletnie z tym nie radziła. Wszyscy jej znajomi robili jej zdjęcia, kręcili sobie z nią filmiki. Tłumaczyłem jej, że musi wyznaczać granice - opowiedział w talk show Kuby Wojewódzkiego

Maciej Musiał obronił Kingę Dudę

W trakcie wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego, Maciej Musiał opowiedział też o nieprzyjemnym incydencie z udziałem Kingi Dudy. Aktor wyznał, że kiedyś córkę polskiej pary prezydenckiej zaczepili na bulwarach pijani i napaleni mężczyźni. Maciek stanął w obronie dziewczyny.

- Poszliśmy na imprezę i szliśmy bulwarami. Wtedy ją uratowałem. Szło dwóch pijanych gości i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem - powiedział Maciek Musiał.

Zobacz zdjęcia Macieja Musiała i Kingi Dudy w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: GABRIELA MUSKAŁA - kim jest prywatnie i zawodowo? Mąż, dzieci, wiek, filmy, teatr