Wraz z kolejną edycją bijącego rekordy popularności show TVP "Kocham Cię, Polsko" żegna się z nim kapitan jednej z drużyn. Jak się bowiem ostatnio okazało, program opuści uwielbiany przez nastolatki (i nie tylko!) Maciej Musiał. Utalentowanego aktora zastąpi inny przystojniak, o którym było ostatnio wyjątkowo głośno. A będzie to Antek Królikowski! To właśnie on został nowym kapitanem jednym z rywalizujących drużyn i już wkrótce stanie naprzeciwko Tomasza Kammela w programie prowadzonym przez Barbarę Kurdej-Szatan. Skąd ta zmiana?

ZOBACZ: ANTONI KRÓLIKOWSKI pojawił się na Telekamerach z piękną partnerką!

O tym, że Antek Królikowski już niedługo pojawi się w show Telewizji Publicznej, aktor poinformował osobiście w paśmie śniadaniowym "Pytanie na Śniadanie".

Antoni Królikowski wziął już udział nagraniach spotu promującego "Kocham Cię, Polsko”, w którym towarzyszyli mu prowadząca show Basia Kurdej-Szatan i kapitan przeciwnej drużyny - Tomasz Kammel. Na planie nagrania pojawiła się także ekipa „Pytania na Śniadanie”, która zapytała nowego kapitana o jego wrażenia z planu zdjęciowego. Co odpowiedział?

Spodziewam się, że będzie bardzo wesoło, bo jestem w fantastycznym towarzystwie Basi Kurdej-Szatan, Tomka Kammela, wspaniałych artystów, którzy śpiewają w programie, a przede wszystkim liczę na to, że zaprosimy fajnych gości, artystów, sportowców takich ludzi, których chcę poznać. Myślę, że będzie super! Myślę, że nie będę tak dobry jak Maciek, myślę, że będę przegrywał na początku z Tomkiem, ale jestem tu bo chcę i mogę, a Maciek musiał… (śmiech)

Antek Królikowski, który pokazała ostatnio na salonach swoją nową dziewczynę, nie ukrywa, że jednak trochę stresuje się zadaniami, z którymi będzie musiał zmierzyć się w programie:

W sumie to boję się każdej konkurencji. Powtarzam sobie to wszystko co dotyczy naszego kraju, szczególnie poczet królów Polski... Mam nadzieję, że ta wiedza przyda mi się na planie „Kocham Cię Polsko!”

POLECAMY: BARBARA KURDEJ-SZATAN dostała już swoją trzecią Telekamerę!

Pierwszy odcinek nowego sezonu show będzie można zobaczyć już 4 marca na antenie TVP 2.

Jak sobie poradzi w nim nowy kapitan jednej z drużyn? Sprawdźcie to na własne oczy!