Maciej Musiał jest uznawany za najpopularniejszego i najprzystojniejszego aktora młodego pokolenia. Kiedy we wrześniu media obiegła informacja, że Musiał spotyka się z Miss Polski 2018 Olgą Buławą od razu wszystkie oczy skierowane były na gwiazdę serialu "Rodzinka.pl" oraz uczestniczkę programu "No to lecę!". Para została ogłoszona za jedną z najgorętszy w polskim show-biznesie. Mimo, że aktor nie dzieli się swoim życiem miłosnym w Internecie, nie udostępnia zdjęć z ukochaną na portalach społecznościowych fotoreporterzy niejednokrotnie przyłapywali zakochanych na wspólnych spotkaniach. Widziani byli także razem na ślubie wspólnych znajomych. Wielu wróżyło im świetlaną przyszłość.

Niestety ich relacja nie trwała długo. Jak donosi portal wp.pl, związek 24-latka z starszą o cztery lata stewardessą nie przetrwał próby czasu. Według źródła Wirtualnej Polski „Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To była raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny”.

Maciej Musiał – nowa dziewczyna?

Dla wielu fanek rozstanie Musiała jest bardzo dobrą informacją. Oznacza ona, że gwiazdor jest teraz do wzięcia! Niestety, dziewczyny, musimy wiele z was zasmucić. Po sieci krążą plotki, że aktor ma na oku nowy obiekt westchnień. Jego wybranka ma być również związana z mediami. Ile jest w tym prawdy? Wie to tylko sam zainteresowany.

Myślicie, że aktor szybko odnajdzie szczęście u boku nowej ukochanej?

SPRAWDŹ TEŻ: Kuba Wojewódzki spotyka się z byłą dziewczyną Musiała! Wiemy, kim jest jego 22-letnia partnerka