W maju zeszłego roku większość polskich nastolatek z wielkim skupieniem trzymała kciuki za maturalne egzaminy ich idola, Maciej Musiała. Młody aktor ostatecznie całkiem nieźle poradził sobie z tym zadaniem, jednak nie dostał się na wymarzoną uczelnię teatralną. Zamiast tego Musiał musiał zadowolić się studiowaniem... filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.

Jakiś czas temu donosiliśmy już, że uniwersytecka kariera aktora nie idzie mu zbyt dobrze. Musiał opuszczał wiele zajęć i miał mieć problemy z zaliczeniem już pierwszej sesji egzaminacyjnej.

Jak donosi serwis "Pudelek", ostatecznie sam gwiazdor uznał, że łączenie nauki z karierą w show-biznesie to kiepski pomysł i zdecydował się rzucić uczelnię.

- Musiałem zrezygnować. Niestety, nie udało mi się pogodzić pracy z dziennymi studiami, ale zrobię wszystko, żeby wrócić na uczelnię - wyznał Maciej Musiał.

Takie same deklaracje jakiś czas temu składała też Ewa Farna, która rzuciła studia prawnicze. Wokalistka do tej pory nie zająknęła się nawet na temat swojego ewentualnego powrotu na uczelnię. Myślicie, że Musiał okaże się bardziej słowny?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maciej Musiał - Rozstał się z Więdłochą, żeby... jej nie zdradzić?!