Kim jest Maciej Musiałowski? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu wierni fani serialu "Druga szansa". Młody aktor od 2016 roku wciela się tam w postać Ksawerego Kryńskiego, czyli syna Kingi i Marcina. Od września widzowie TVN mają go okazję oglądać na ekranach telewizorów jeszcze częściej, bowiem Maciek Musiałowski i jego koleżanka Anna Małysa to jedna z ośmiu par uczestników programu "Ameryka Express". Sprawdź, co wiemy na temat tego młodego aktora już teraz poniżej.

Maciej Musiałowski - wiek

Maciej Musiałowski przyszedł na świat 5 grudnia 1993 roku- w tym roku kończy więc 25 lat. Pochodzi z Warszawy, ale studia aktorskie ukończył na Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. W produkcjach filmowych i telewizyjnych występuje od 2015 roku. Zadebiutował rolą nastolatka w etiudzie "Chains Glass". Najbardziej znany jest z roli w serialu "Druga szansa" oraz z filmów "Soyer" Łukasza Barczyka i "Czuwaj" Roberta Glińskiego. W 2018 roku wystąpił już w dwóch nagradzanych produkcjach - "Fascinatrix" Justyny Mytnik oraz "Tsantsa" Robina Lipo.

Maciej Musiałowski - Instagram

Co dość nietypowe jak na osobę w jego wieku, Maciej Musiałowski nie prowadzi publicznego profilu na Instagramie. W serwisie można jednak znaleźć prowadzone przez jego fanów konto maciejmusialowskiart, gdzie znajdziecie sporo zdjęć aktora.

Maciej Musiałowski - koleżanka Anna Małysa

Maciej Musiałowski poleciał na nagrania "Ameryka Express" do Ekwadoru i Peru w towarzystwie swojej dobrej koleżanki, Anny Małysy. Widzowie TVN mogą ją pamiętać z "Milionerów", gdzie zakończyła grę na pytaniu za 40 tys. zł o polskiego króla. Wygrała jedynie gwarantowany tysiąc zł.

Zobacz zdjęcia Macieja Musiałowskiego i jego koleżanki Anny Małysy już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK spoliczkowana w "Ameryka Express"? Kto to zrobił?