Maciej Pela, który skradł serce Agnieszki Kaczorowskiej, poprosił ja o rękę i już wkrótce zostanie jej mężem, to niezwykle przystojny i seksowny choreograf oraz instruktor tańca w szkole… Agnieszki Kaczorowskiej! Pela, zanim zaczął pracę u swojej przyszłej żony, brał udział w tanecznym show TVN "You Can Dance”, gdzie prezentował takie techniki tańca jak hip-hop oraz taniec współczesny. Maciej działa też aktywnie w grupie MUSTASZE Dance Events, która zajmuje się organizacją eventów tanecznych, takich jak popularny Dope Camp. Tańcem zajmuje się nie tylko zawodowo, lecz przede wszystkim z pasji. Jak donoszą jego znajomi, długo szkolił się w swoim fachu. Tańca i choreografii uczył się m.in. w USA, Japonii, Szwecji oraz Francji. Po powrocie do Warszawy pracował w kilku szkołach tańca, po czym związał swoją drogę zawodową właśnie ze szkołą tańca Agnieszki Kaczorowskiej.

Kim jest Maciej Pela?

Maciej Pela to nie tylko prawdziwy profesjonalista, lecz także przystojniak i niezłe ciacho, które może pochwalić się pięknie wyrzeźbionym ciałem. Nic dziwnego, że tak szybko skradł serce popularnej aktorki i tancerki. Para jest już po zaręczynach, do których doszło nad włoskim jeziorem Como.

AKTUALIZACJA: Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska wzięli ślub 7 września we Włoszech. SZCZEGÓŁY>>

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - ślub

Jak podają niektóre źródła, Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela najprawdopodobniej wezmą ślub w ten weekend. Data, o której mówi się najczęściej, to sobota, 28 lipca. Na korzyść tej daty świadczy fakt, że Kaczorowska zorganizowała swój wieczór panieński w zeszłą sobotę. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ceremonia odbędzie się w pod Warszawą. Na ślubie Kaczorowskiej i Peli ma się pojawić jedynie około 50 osób - rodzina i najbliżsi przyjaciele.

Jak Maciej Pela prezentuje się na zdjęciach w pojedynkę i ze swoją przyszłą żoną? Zobaczcie w naszej GALERII --->