Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha u Kuby Wojewódzkiego - odcinek z ich udziałem obejrzymy już dziś, we wtorek 13 listopada 2018 roku w TVN. Para aktorów została zaproszono do studia w ramach promocji filmu Planeta singli 2, który miał swoją premierę na początku listopada i w którym oboje grają. Maciej Stuhr to jednak nie tylko aktor filmowy i teatralny, ale także współzałożyciel kabaretu Po Żarcie. Z wykształcenia jest psychologiem i właśnie aktorem. W swoim dorobku ma też kilka ważnych nagród, w tym m.in. Orła za pierwszoplanową rolę w filmie Pokłosie. Co jeszcze powinniście o nim wiedzieć?  Sprawdzamy, co kryje się pod frazami „żona, dzieci, wiek, Instagram, Facebook, filmy, Planeta singli”, które w Internecie pojawiają się obok nazwiska Maciej Stuhr.

Maciej Stuhr - wiek

Maciej Stuhr urodził się 23 czerwca 1975, co oznacza, że tym roku obchodził swoje 43. urodziny.

Maciej Stuhr - żona

Pierwszą żoną aktora była Samanta Janas, z którą rozwiódł się w 2014 roku. Od 2015 roku Maciej Stuhr jest żonaty z Katarzyną Błażejewską.

Maciej Stuhr - dzieci

Maciej Stuhr z pierwszego związku ma córkę Matyldę, która ma 18 lat. W 2016 roku urodził się syn aktora, Tadeusz, do którego aktor przez dwa ostatnie lata pisał listy-felietony w magazynie „Zwierciadło”, które tej jesieni wydał w formie książki pt. "Tata Tadzika".

Maciej Stuhr – Instagram, Facebook

Maciej Stuhr jest aktorem, którego profile można znaleźć na Instagramie i Facebooku. Konto Macieja na Instagramie to maciej_stuhr. Na jego profilu można znaleźć sporo zdjęć z codziennego, prywatnego życia, jak i zdjęć z premier czy planów nowych filmów. Na Facebooku aktora znajdziecie po prostu na oficjalnym profilu Maciej Stuhr.

Maciej Stuhr - filmy

Maciej Stuhr jest jednym z ulubieńców widzów. Nic dziwnego, że jest chętnie angażowany do pracy przez polskich reżyserów. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Kuby Brennera w komedii Olafa Lubaszenki Chłopaki nie płaczą z 2000 roku. Stuhr szybko udowodnił jednak, że jest nie tylko aktorem komediowym i że równie świetnie radzi sobie w dramatach. Zagrał w takich głośnych filmach jak Korowód, 33 sceny z życia, Obława, Drogówka i Ekscentrycy. Za postać Józefa Kaliny w filmie Pokłosie Władysława Pasikowskiego został uhonorowany Orłem dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Maciej Stuhr - Planeta singli

W 2016 roku wcielił się w postać dziennikarza telewizyjnego Tomka Wilczyńskiego w komedii romantycznej Planeta singli. Film doczeka się dwóch sequeli - druga część weszła do kin 9 listopada 2018, a premiera trzeciej zaplanowana jest na 8 lutego 2019. Maciej Stuhr pojawił się w też w filmie Listy do M. i Listy do M. 2, w których wciela się w rolę dziennikarza radiowego Macieja Dejczera.

Zdjęcia z wizyty Macieja Stuhra u Kuby Wojewódzkiego znajdziecie w naszej GALERII--->