Maciej Zakościelny przez lata zyskał miano jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Jednak w parze z urodą nie szło szczęście w życiu osobistym. U jego boku co prawda pojawiało się wiele kobiet, jednak żadna nie stanęła z polskim Bradem Pittem na ślubnym kobiercu. Maciej Zakościelny spotykał się w ciągu kilku lat m.in. z aktorką Izą Miko czy amerykańską aktorką Caity Lotz. Z tą drugą nawet się zaręczył!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maciej Zakościelny zaręczył się!

Związki Zakościelnego kończyły się jednak rozstaniami. Wszystko zmieniło się niedawno. Od 2014 r. zaczęto u jego boku widywać piękna brunetkę. Złośliwi nie szczędzili parze komentarzy, że związek prawdopodobnie nie przetrwa zbyt długo, tak jak i poprzednie relacje Macieja.

Jednak Maciej Zakościelny i Paulina Wyka nabrali wody w usta i nie komentowali niczego. Okazało się, że to jednak coś poważniejszego: niedawno media obiegła informacja, że aktor po raz pierwszy zostanie ojcem!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maciej Zakościelny - aktor zostanie po raz pierwszy ojcem!

Jakiś czas temu w sieci ukazało się zdjęcie, na którym wybranka aktora, Patrycja Wyka, która jest modelką, pozuje z wyeksponowanym ciążowym brzuchem. Wszystko wskazuje na to, że Maciej Zakościelny zostanie ojcem już bardzo niedługo. Ponoć aktor sumiennie przygotowuje się do tej roli i remontuje swoje mieszkanie na przybycie pierwszego dziecka!