Maciej Zakościelny to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Nic dziwnego, że nazywa się go polskim Bradem Pittem. Od jakiegoś czasu aktor spotyka się z modelką, Pauliną Wyką. Mówiono, że to kolejna przelotna miłostka polskiego amanta. Zakochani rozwiali jednak wszelkie wątpliwości.

Maciej Zakościelny był związany z wieloma kobietami z show-biznesu. U jego boku widywano Izabellę Miko, modelkę Dianę Tadjudeen oraz aktorkę Caity Lotz.  Żadna z pań niestety nie zagrzała miejsca u boku aktora.

Zawsze interesowały mnie kobiety, które mają pasję – imponują mi tym. Tu wcale nie chodzi o robienie kariery, pasją może być też życie rodzinne. A jeśli moja partnerka robi karierę, to dla mnie ważne jest, żeby utrzymywała równowagę między pracą i życiem. Ja sam bardzo tej równowagi pilnuję. - zdradził Gali.

Gdy aktor zaczął spotykać się z Pauliną Wyką wielu twierdziło, że ich związek szybko się skończy. Z pewnością się rozczarowali, gdy  na początku czerwca okazało się, że partnerka Zakościelnego spodziewa się dziecka! Do tej pory żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień, ale ostatnio w Internecie Paulina Wyka pokazała zdjęcia z sesji, na której prezentuje swoje krągłości.

Paulina Wyka urodziła zaledwie kilka dni temu.  W najnowszym numerze Gali Maciej Zakościelny zdradził, jak zapamiętał ten wyjątkowy dzień:

Był zdecydowanie magiczny. Bez cienia kompleksów., bez grania, masek i ról. Najprawdziwszy, szczery, odarty ze wszystkiego, co zbędne, czysty i naturalny. Wszystko inne przestało mieć znaczenie. – powiedział Maciej Zakościelny.

Więcej o Macieju Zakościelnym przeczytacie w najnowszym numerze Gali!