Maciej Zakościelny i jego partnerka, Paulina Wyka zostali rodzicami prawie osiem miesięcy temu. Na  świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, synek. Para nie lubi opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym. Tę sferę zakochani starają się zatrzymać dla siebie. Rzadko pojawiają się publicznie, ale czasami robią wyjątek.

Paulina Wyka, w przeciwieństwie do Macieja Zakościelnego, chętnie pokazuje synka w sieci. Oczywiście, modelka stara się robić tak, by nie było widać jego twarzy. Para za wszelką cenę stara się chronić prywatność malucha. Mimo to na swoim Instagramie Paulina Wyka od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak spędza czas z synkiem.

ZOBACZ: PAULINA WYKA I MACIEJ ZAKOŚCIELNY tak cieszą się rodzicielstwem [ZDJĘCIA]

Do tej pory takie zdjęcia pokazywała tylko modelka. Tym razem to Maciej Zakościelny postanowił zaskoczyć swoich fanów i zamieścił na Instagramie zdjęcie wraz z synem. Co prawda chłopca jako tako nie widać całego, a jedynie kawałek, ale liczy się pomysłowość! Fani od dłuższego czasu prosili aktora o zdjęcie z synkiem i…doczekali się!

Maciej Zakościelny zamieścił zdjęcie z synem, z którym jak się okazuje, oglądał ceremonię wręczenia Oscarów 2017. Przypomnijmy, że synek Zakościelnego ma już osiem miesięcy! Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda jego pociecha!