Maciej Zakościelny już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Na galę Telekamery 2018 gwiazdor serialu "Diagnoza" przyszedł ze swoją ciężarną partnerką. Patrząc na mocno już zaokrąglony brzuch Pauliny Wyki można spokojnie uznać, że termin narodzin drugiego dziecka pary jest już naprawdę blisko. Szczęśliwi rodzice niespełna dwuletniego Borysa wkrótce przywitają na świecie drugiego syna czy pierwszą córkę? Choć ani aktor ani jego ukochana na razie nie wypowiedzieli się oficjalnie na temat płci dziecka, to wygląda na to, że znamy już odpowiedź na to pytanie. O co chodzi?

ZOBACZ: JOANNA KORONIEWSKA urodziła i zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Maciej Zakościelny zdradza płeć drugiego dziecka

Maciej Zakościelny na czerwonym dywanie ceremonii rozdania Telekamer 2018 udzielił sporo wywiadów. Dociekliwi dziennikarze oczywiście starali się wyciągnąć od niego jak najwięcej informacji na temat ciąży Pauliny Wyki i drugiego dziecka. W jednej z rozmów aktor sam chyba się nieco zagalopował i z rozpędu wyjawił płeć dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat.

- Bardzo się cieszymy i czekamy tego dnia, kiedy zobaczymy jak nasznasze dziecko będzie wyglądało, czy będzie podobne do tego pierwszego, równie wspaniałe - Maciej Zakościelny powiedział w wywiadzie z redaktorką Jastrząb Post.

Aktor wyraźnie się speszył mówiąc te słowa i szybko się poprawił, co chyba można uznać niejako za potwierdzenie, że już wkrótce jego partnerka urodzi mu drugiego syna.

Zdjęcia Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki z gali wręczenia Telekamer 2018 możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>