Maciej Zakościelny to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Do tej pory żadnej kobiecie nie udało się być przy jego boku na dłużej. Zakościelny spotykał się m.in. z aktorką Izą Miko czy amerykańską aktorką Caity Lotz. Niestety związki te zakończyły się rozstaniami. 

Od jakiegoś czasu Maciej Zakościelny spotyka się z nową dziewczyną. Aktor strzeże swojego życia prywatnego, dlatego też media wciąż zastanawiają się, kim jest jego partnerka. Jakiś czas temu fotoreporterom udało się przyłapać aktora z piękną brunetką na wspólnych zakupach. Od tamtej pory Zakościelny bardzo pilnuje, by do sieci nie wyciekły żadne informacje na temat jego związku.

Nic dziwnego, skoro wystarczyło, że na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z Weroniką Rosati, a już media podejrzewały, że para potajemnie się spotyka. Jak się później okazało, aktorzy grając na planie "Strażaków", po prostu się zaprzyjaźnili. 

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Macieja Zakościelnego w Warszawie na spacerze z ukochaną. Jak podaje tygodnik "Życie na gorąco" okazuje się, że dziewczyna Macieja Zakościelnego jest w zaawansowanej ciąży! 

Aktor już kilka lat temu wyznał, że myśli o założeniu rodziny. Przyznał wówczas, że ma potrzebę, by się z kimś związać i ustabilizować. 

Myślę o tej roli z wielką przyjemnością. Tymczasem sprawdzam się w kontaktach z dziećmi znajomych i testy wypadają pomyślnie. Dzieciaki mnie lubią, z wzajemnością. Łapiemy kontakt- powiedział w  rozmowie z "Twoim Stylem".

Jak widać marzenie Macieja Zakościelnego powoli się spełnia. Gratulujemy! 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: MACIEJ ZAKOŚCIELNY Kończy 36 lat. Jak zmieniał się polski Brad Pitt?