Maciej Zakościelny od ponad dekady uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor wygrywał liczne rankingi związane nie tylko z popularnością i kunsztem aktorskim, lecz także z urodą. W tym roku został nawet okrzyknięty największym amantem polskiego kina!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maciej Zakościelny dla Gali: Nie jestem już taki na serio

Maciej Zakościelny - życie uczuciowe, partnerki

Maciej Zakościelny był związany z kilkoma postaciami ze świata show-biznesu. U jego boku widywano m.in. amerykańską aktorkę Caity Lotz, polską aktorkę, która odniosła umiarkowany sukces za oceanem - Izabellę Miko, czy modelką Dianą Tadjudeen. Żadna z tych relacji nie przetrwała jednak próby czasu. 

Wszystko zmieniło się, gdy aktor związał się (prawdopodobnie w 2014 lub 2015 r.) z inną modelką, Pauliną Wyką. Choć na początku złośliwi twierdzili, że i ten związek skończy się równie szybko, jak się zaczął, z czasem okazało się, że to coś bardzo poważnego.

Dlaczego?

Maciej Zakościelny został ojcem

Na początku czerwca tego roku wyszło na jaw, że partnerka Macieja Zakościelnego spodziewa się dziecka! Co prawda żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień do tej pory, ale ostatnio w Internecie zostały opublikowane zdjęcia z sesji, w której Paulina Wyka prezentowała swoje ciążowe krągłości.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maciej Zakościelny: jego dziewczyna chwali się ciążowymi krągłościami. Zobacz jej odważne zdjęcie

Według najnowszych doniesień, aktor wczoraj został po raz pierwszy ojcem. Na świat przyszedł jego syn. Matka i dziecko czują się dobrze. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię rodzice wybrali dla swojego dziecka.

Maciej Zakościelny o ojcostwie

Aktor zwierzył się dwa lata temu w wywiadzie, że stabilizacja i ojcostwo to jego wielkie marzenie.

Trochę mam potrzebę, żeby się z kimś związać i ustabilizować, bo wierzę, że mężczyzna dopełnia się jakoś właśnie przez związek z kobietą - zdradził Zakościelny w rozmowie z "Twoim Stylem".

Wyznał również, że instynkt ojcowski czuje już od dawna.

Nieskromnie powiem: wydaje mi się, że będę fantastycznym ojcem i myślę o tej roli z wielką przyjemnością. Tymczasem sprawdzam się w kontaktach z dziećmi znajomych i testy wypadają pomyślnie. Dzieciaki mnie lubią, z wzajemnością. Łapiemy kontakt - powiedział.

Wszystko wskazuje na to, że teraz Maciej Zakościelny będzie mógł się sprawdzić w nowej roli. Aktorowi serdecznie gratulujemy zostania ojcem po raz pierwszy! :)