Maciej Zień jakiś czas temu na ponad rok niknął z polskiego światka mody. Projektant był zmuszony zamknąć swoją markę, w konsekwencji czego przestały istnieć jego butiki w Galerii Mokotów oraz przy ulicy Mokotowskiej w Warszwie. Designer zakończył swoją działalność w atmosferze skandalu, a inwestor jego marki wymieniał się na zmianę z projektantem oskarżeniami i oficjalnymi oświadczeniami, które przekazywali sobie za pośrednictwem mediów. W zeszłym roku Maciej Zień wrócił jednak „do gry” i zaprezentował pierwszą po długiej przerwie kolekcję. Teraz w ubraniach jego projektu coraz częściej pokazują się także gwiazdy. Tylko w tym tygodniu pojawiły się aż 3 sławy!

ZOBACZ: HANNA LIS I MAŁGORZATA ROZENEKPrzyjaciółki Łukasza Jemioła na jego pokazie mody

Na uroczystej poniedziałkowej gali Orły 2017 pojawili się przedstawiciele polskiego kina, którzy dumnie prezentowali najbardziej wyszukane kreacje. Wśród znanych i cenionych aktorek można było podziwiać Maję Ostaszewską oraz Agatę Kuleszę, które na tę okazję wybrały właśnie propozycje od Zienia.

Dużą uwagę przykuła w tym dniu kreacja Agaty Kuleszy. Gwiazda filmu „Jestem mordercą”, otrzymała nagrodę w kategorii „Najlepsza aktorka drugoplanowa”, a na wydarzenie wybrała prosty w formie i elegancki smoking projektanta. Przypomnijmy, że to właśnie w kreacji Maciej Zienia Kulesza reprezentowała polskie kino dwa lata temu na gali rozdania Oscarów, kiedy to najlepszym filmem zagranicznym została okrzyknięta Ida” Pawła Pawlikowskiego, w której to produkcji aktorka po mistrzowsku zagrała.

Na suknie z metką Maciej Zień zdecydowała się tego wieczoru też inna aktorka. Maja Ostaszewska pozowała podczas Orłów w długiej, lejącej, granatowej sukni z jedwabnego żakardu, która podkreśliła jej nienaganną sylwetkę. 

POLECAMY: MAŁGORZATA ROZENEK Jej suknia to mieszanka dwóch kreacji Joanny Przetakiewicz!

Zaledwie dzień później na sukienkę od Zienia zdecydowała się także inna gwiazda. Podczas środowego pokazu Łukasza Jemioła na czerwonym dywanie pojawiła się plejada stylowych sław. Była wśród nich modelka i prowadząca „Pytanie na śniadanie”, Marcelina Zawadzka.

Zawadzka wybrała dla siebie na tę okazję oryginalną błyszczącą, czarną suknię w panterkę z białymi lampasami po bokach. Kreacja była idealną kombinacją nonszalanckiej elegancji z luźnym, sportowym wyglądem, który tak bardzo ceni sobie Marcelina. To już zresztą kolejny raz, kiedy była Miss Polonia decyduje się na projekt Maćka.

Która z tych trzech gwiazd najlepiej prezentowała kreacje od Zienia?

Przy okazji przypominamy, że Marcelina jest gwiazdą sesji okładkowej z najnowszej Gali. Magazyn cały czas można kupić w kioskach i dobrych salonach prasowych.