Madonna od kilku dni ma okazję sprawdzić się w roli mamy dla dwóch pięknych dziewczynek z Malawi. Piosenkarka jakiś czas temu otrzymała zgodę na adopcję czteroletnich bliźniaczek – Esther i Stelli. "Jestem szczęśliwa, że są teraz częścią naszej rodziny” – napisała na swoim profilu. Jak się okazuje dziewczynki świetnie zaklimatyzowały się w nowej rodzinie.

Wówczas Madonna prosiła o uszanowanie przez media jej prywatności. Dziś zmieniła jednak zdanie. Wokalistka pokazała światu swoje dwie córeczki.  Przypomnijmy, że artystka jest już matką dwójki adoptowanych dzieci z tego kraju. W 2006 roku adoptowała Davida, a trzy lata później Mercy. Madonna jest także biologiczną matką dwudziestoletniej Lourdes i siedemnastoletniego Rocco. 

4-letnie bliźniaczki Esther i Stellą doskonale odnalazły się w nowej rodzinie. Na Instagramie Madonny pojawiły się nie tyle zdjęcia dziewczynek, co krótkie filmiki, na których mamy okazję zobaczyć, jak dziewczynki śpiewają!

Internauci są zachwyceni nagraniem. Czyżby bliźniaczki planowały karierę muzyczną? Kto wie, może wyrosną na gwiazdę na miarę własnej mamy? Zobaczymy!