Madonna oskarżona o molestowanie. Modelka Amanda Cazalet, która zagrała w kontrowersyjnym klipie piosenkarki "Justify My Love", twierdzi, że Madonna miała na jej punkcie obsesję, a podczas nagrania teledysku dopuściła się niestosownego zachowania. W czasie kręcenia klipu Madonna miała wsunąć modelce język do ust podczas odgrywania namiętnego pocałunku. Cazalet, dziś mająca 53 lata i dwoje dzieci, była tym podobno zaskoczona, ale nie powiedziała ani słowa, bo za nagranie kontrowersyjnego klipu dostała spore pieniądze. Ale na pocałunku się nie skończyło! Madonna podobno prześladowała Amandę przez kolejne dwa lata. Mówiła jej komplementy, błagała o spotkanie, a nawet pisała do niej namiętne listy. Jeden z nich - napisany czerwonym długopisem - został wystawiony na aukcję. Cena wywoławcza to 50 tysięcy dolarów.  To wszystko działo się w czasie, gdy Cazalet miała męża (o czym Madonna doskonale wiedziała). Amanda Cazalet przyznaje, że dziś obsesyjne zachowanie Madonny uznano by za stalking. Madonna jak na razie nie odniosła się do zarzutów modelki, ale nie jest to pierwszy raz, gdy nadużyła swojej pozycji.

Madonna (59) lubi prowokować i bardzo często wykorzystuje fakt, że występuje na żywo - wtedy może pozwolić sobie na więcej, wiedząc, że nikt nie zareaguje, bo przecież "show musi trwać". W 2015 roku podczas koncertu na festiwalu Coachella Madonna niespodziewanie namiętnie pocałowała rapera Drake'a. Jednak, ku jej zaskoczeniu, Drake publicznie pokazał swoje zdegustowanie. Jego skwaszona mina obiegła cały świat. Wielu internautów po obejrzeniu zdjęć i filmiku z koncertu, jaki krążył w sieci, uznało, że raperowi... zrobiło się niedobrze od pocałunku Madonny! Drake potem dość nieudolnie tłumaczył, że jego odruchową reakcję obrzydzenia wywołał nie sam fakt, iż pocałowała go o 27 lat starsza Madonna, ale że zniesmaczyła go jej szminka. Cóż....

Madonna całowała się też na scenie z Britney Spears, Christiną Aguilerą oraz Miley Cyrus. Każda z nich była od niej dużo młodsza, a do zbliżeń dochodziło podczas występów na żywo. Czy Spears, Aguilera i Cyrus za jakiś czas również wyznają, że wymuszone pocałunki królowej popu raczej nie były ich marzeniem...?

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Lis wściekły! Nie podoba mu się związek córki i Taco Hemingwaya?