Madonna skończyła 59 lat, ale ani na chwilę nie zwalnia tempa. Królowa muzyki pop z okazji swoich urodzin postanowiła przypomnieć wszystkim, dlaczego już od kilku dekad uznawana jest nie tylko za wybitną artystkę, ale także jedną z największych skandalistek w historii światowego show-biznesu. W wieku, w którym większość gwiazd myśli już o przejściu na emeryturę, kontrowersyjna piosenkarka wywołuje kolejną sensację. Co wymyśliła tym razem? Madonna postanowiła wjechać na swoją ekscentryczną imprezę urodzinową na koniu. Goście eventu we włoskim Sorento zobaczyli też m.in. jej szalony taniec.

Madonna w wieku 59 lat nie przestaje szokować

Madonna spędza swoje 59. urodziny na wakacjach. Gwiazda już drugi rok z rzędu zdecydowała się spędzić lato we włoskim regionie Apulia. Tym razem wokalistce towarzyszą jednak adoptowane w lutym 2017 bliźniaczki z Malawi o imionach Stella i Esther. Wykonawczyni przebojów "Frozen", "Hung Up "i "Like A Prayer" lubi powracać do Włoch, skąd z resztą pochodzą jej dziadkowie od strony ojca. Przodkowie Madonny Louise Ciccone, bo tak brzmi pełne nazwisko gwiazdy, wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych z malowniczej miejscowości Pacentro w centralnej części Włoch.

ZOBACZ: Najgorsze stylizacje gwiazd na MET GALA 2017. Zwyciężyła Madonna?

Urodzona 16 sierpnia 1958 roku Madonna za rok będzie obchodzić 60. urodziny. Ciekawe, czy gwieździe uda się przebić tegoroczną imprezę. Jak myślicie, co artystka wymyśli w 2018 roku z okazji swojego okrągłego jubileuszu?