Madonna znów zaskakuje. Tym razem królowa skandali postanowiła powiększyć swoją rodzinę. Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się informację o adopcyjnych planach gwiazdy. 58-letnia piosenkarka otrzymała zgodę na adopcję dwóch malawijskich dziewczynek.

Zaledwie dwa tygodnie temu Madonna wydała oświadczenie, w którym zaprzeczyła, że jest zainteresowana adopcją. Rzecznik sądu w Malawi wyznał, że Madonna otrzymała zgodę na adopcję malawijskich dzieci. Chodzi o dwie czteroletnie bliźniaczki – Esther i Stellę.

Madonna jest już matką dwójki adoptowanych dzieci z tego kraju. W 2006 roku adoptowała Davida, a trzy lata później Mercy. Madonna jest także biologiczną matką dwudziestoletniej Lourdes i siedemnastoletniego Rocco. Jeszcze kilka dni temu przedstawiciele Madonny milczeli i nie potwierdzali informacji o domniemanej adopcji.

ZOBACZ:  MADONNA Jej córka została modelką!

Sama piosenkarka wcześniej przeczyła informacjom o procesie adopcyjnym. Madonna twierdziła, że była w Malawi, by sprawdzić jak działa jej fundacja Raising Malawi. Brytyjskie i amerykańskie media podają jednak, że Sąd Najwyższy w Malawi rozpatrywał sprawę Madonny w ten wtorek.  

Madonna znów została mamą!

Jak się okazuje plotki o adopcji Madonny okazały się prawdziwe! Piosenkarka oficjalnie potwierdza adopcję dziewczynek. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z 4-letnimi malawijskimi dziewczynkami - Esther i Stellą. 

"Oficjalnie mogę potwierdzić, że zakończyłam proces adopcyjny bliźniaczek z Malawi i niezmiernie się cieszę, że stały się częścią naszej rodziny. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim ludziom z Malawi, którzy pomogli i sprawili, że to stało się możliwe. Proszę, aby media uszanowały naszą prywatność w tym czasie przejściowym. Dziękuję też moim przyjaciołom, rodzinie i ogromnemu zespołowi za wsparcie i miłość" - napisała Madonna pod zdjęciem z córkami.

Dziewczynki wyglądają naprawdę uroczo! Miejmy nadzieję, że w Ameryce szybko poczują się jak w domu.