Na scenie od 33 lat. Jedna z największych skandalistek w historii show-biznesu skończyła wczoraj 58 lat. Jak Madonna świętowała swoje urodziny? Oczywiście z rozmachem.

Madonna Louise Ciccone przyszła na świat 16 sierpnia 1958 roku. Dziś wokalistka jest jedną z największych postaci  historii muzyki. Jak mało kto zapracowała sobie na miano żywej legendy. Debiutowała na scenie jako tancerka, ale już rok później rozwijała się jako piosenkarka, wydając pierwszy album Madonna.

Single z dnia na dzień stały się międzynarodowymi przebojami. Madonna wkrótce stała się gwiazdą wielkiego formatu, ale dziś znana jest nie tylko ze swojej muzyki. Popularnością cieszą się jej koncerty, które przypominają teatralne widowiska. Co więcej Madonna uwielbia zaskakiwać stylizacjami i to nie tylko tymi w teledysku, ale również podczas wielkich gali.

Na tegorocznej gali MET Madonna pojawiła się w wyjątkowo wyzywającej kreacji, która ledwie zakrywała jej pupę i piersi. Nic dziwnego, że jej suknia wywołała wśród fanów oraz zgromadzonych gości niesmak. Patrząc jednak na zadowoloną minę gwiazdy, dokładnie o taki efekt chodziło.

Zobacz: Met Gala 2016 najgorsze stylizacje gwiazd [PRZEGLĄD]

Madonna słynie również z tego, że uwielbia dobrze się bawić. Swoje 56 urodziny obchodziła przez …dwa tygodnie! W towarzystwie nowego ukochanego  (30 lat młodszego Timora Steffene’a) oraz córki Lourdes piosenkarka bawiła się, pływając na jachcie u wybrzeży Cannes. Wśród gości, którzy uczcili urodziny wokalistki był m.in. Bono.

W ubiegłym roku Madonna po raz kolejny zorganizowała bardzo wystawne przyjęcie, na którym pojawiła się plejada gwiazd. A było co świętować, ponieważ gwiazda kilka dni później wyruszyła w trasę koncertową promującą swój najnowszy long-play.

Zobacz: MADONNA Tak świętowała swoje urodziny!

W tym roku Madonna skończyła 58 lat. Tegoroczne świętowanie gwiazda rozpoczęła już kilka dni przed samymi urodzinami. Piosenkarka wyjechała na Kubę i tam wraz z synem Rocco wypoczywa i zwiedza zakątki wyspy.Świętowanie w Hawanie to dopiero początek, artystka z pewnością w mediach społecznościowych pochwali się zdjęciami z kolejnych zakątków.