Madox powraca! Piosenkarz opublikował właśnie teledysk do swojego najnowszego singla o nazwie "Qrva", który ma szansę wywołać spore zamieszanie w internecie. Kojarzony do tej pory z kontrowersyjnymi, lecz bardzo artystycznymi produkcjami Marcin Majewski, tym razem zdecydował się postawić na mocniejsze chwyty. Myślicie, że słuchaczom spodoba się piosenka, której tytuł to najpopularniejszy polski wulgaryzm?

ZOBACZ: QUEBONAFIDE o Natalii Szroeder na nowej płycie! Przez nią zerwał z Roksaną?

Madox - Qrva

Madox zaistniał w polskim show-biznesie w 2009 roku dzięki udziałowi w programie "Mam Talent!" w TVN, gdzie m.in. zachwycił Agnieszkę Chylińską swoim śpiewem w języku francuskim. Ze względu na swój wizerunek i androgyniczną urodę na początku kariery porównywany był często do Michała Szpaka. W późniejszych latach portale plotkarskie dopatrywały się u niego nawet podobieństw do Magdy Mołek i Anna Dereszowska.

Teledysk do nowej piosenki Madoxa pt. "Qrva" możecie obejrzeć w całości poniżej. Będzie hit? Pozostawiamy to waszej ocenie. Z kolei zdjęcia i screeny z szokującego wideoklipu znajdziecie w naszej GALERII >>>