Madzia Wójcik wystąpi w "Azja Express"? Według doniesień Super Expressu, zwyciężczyni programu "Big Brother 2019", pojawi się w najnowszej odsłonie podróżniczego show. Do tej pory, na temat nowej edycji "Azja Express" wiadomo naprawdę niewiele. Nie znamy jeszcze jej uczestników, ale wiemy, że z prowadzenia programu zrezygnowała Agnieszka Woźniak-Starak. Jej miejsce zajmie popularna trenerka kulinarna i autorka książek, a także zwyciężczyni drugiej edycji "Agent Gwiazdy" - Daria Ładocha. Show zadebiutuje na antenie TVN wiosną 2020 roku.

Madzia Wójcik wystąpi w "Azja Express"

"Nie wiadomo jeszcze, kto będzie towarzyszył sympatycznej blondynce w programie. Spekuluje się, że wybór może paść na jej partnera Oleha Riaszeńczewa, którego poznała w Big Brotherze lub zwycięzcę drugiej edycji show, którą TVN 7 pokaże tej jesieni" – donosi tabloid.

Udział Magdy Wójcik w "Azja Express" nie jest wcale zaskoczeniem. Już po pierwszych dniach jej pobytu w domu Wielkiego Brata pojawiły się głosy, że 31-latka z Londynu idealnie nadaje się na celebrytkę. Dziewczyna obraca się wśród znanych postaci polskiego show-biznesu - przyjaźni się m.in. z Maffashion, z którą niedawno pojechała razem na wakacje. Magda Wójcik wychowała się w Kielcach. Pochodzi z dobrze wykształconej rodziny - jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Ona sama studiowała biotechnologię żywności w Szkocji. Jej wielką pasją jest moda, dlatego marzy o stworzeniu autorskiej kolekcji ubrań.