Maffashion, jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, tydzień temu skończyła 30 lat. Z tej okazji, postanowiła w sobotę zorganizować imprezę urodzinową, ale nie byle jaką, bo o charakterze charytatywnym. Zabroniła swoim gościom przynosić prezentów dla niej, a zamiast tego, na imprezie zaproszeni goście mieli możliwość wrzucania pieniędzy do puszek, które później mają być rozdzielone między dwie wybrane przez blogerkę fundacje charytatywne. Musimy przyznać, że pomysł jest naprawdę godny uznania. Na imprezie urodzinowej Maffashion nie zabrakło oczywiście osobowości znanych z internetu, a przyjęcie swoim występem wokalnym uświetniła Sarsa. Kto jeszcze się pojawił?

30. urodziny Maffashion

Maffashion na swoje urodziny zaprosiła znajomych, znanych z internetu. Pojawili się między innymi: Angelika Mucha (Littlemooonster96), Ola Nowak z kanału Beksy, chłopaki z Abstrachuje, czy Wujek i Ciocia Liestyle. Największym zaskoczeniem była jednak obecność duetu Deynn i Majewski. Kontrowersyjna para, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki występowi w show Kuby Wojewódzkiego, jeszcze do niedawna nie utrzymywała bliskich kontaktów z Maffashion. Deynn, zapytana kiedyś przez fanów o jej kontakty z Kuczyńską, bardzo się zdenerwowała:

"Naprawdę mogą mówić, że mam sztuczne cycki i usta i chcę się tym dzielić, ale ku*wa, to co mnie bardzo zabolało i rozdrażniło: od kiedy panna Maffashion jest moją przyjaciółką?! Nie była moją przyjaciółką, nie jest i nigdy nie będzie z mojej strony! Ja się otaczam ludźmi, jakimi chcę się otaczać i nie będziemy przyjaciółkami. Mam sztuczne cycki, usta, piegi, ale nie jestem przyjaciółką Maffashion! "

Czyżby konflikt między paniami był już przeszłością? Jak się okazuje, Maffashion wcale nie zaprosiła Deynn i Majewskiego na swoje urodziny! Para, z okazji 30. urodzin blogerki, wyraziła chęć "zakopania toporu wojennego" i z własnej woli pojawiła się na imprezie. Cała trójka wyjaśniła sobie istniejące między nimi nieporozumienia, ale nie spędziła dłuższego czasu razem. Póki co, dziewczyny ewidentnie nie chcą się chwalić ocieplonymi stosunkami, bo Maffashion co prawda dodała zdjęcie z parą, ale... zasłoniła wszystkim twarze. 

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądały 30. urodziny Maffashion --->