Sylwester 2016 już za nami. Tak jak w całym ubiegłym roku, tak też w jego ostatnią noc, gwiazdy bardzo aktywnie dokumentowały swoje działania na Instagramie. Najczęściej pokazywały zdjęcia sylwestrowych stylizacji. Kto wyglądał najbardziej efektownie?

Z tego co widzimy na Instagramie, wśród gwiazd królowało podejście "im więcej, tym lepiej". Wiele z nich zdecydowało się na bogate, błyszczące suknie ozdobione cekinami. Wystąpiły w nich między innymiDoda, Maffashion (w kreacji Agnieszki Maciejak), a także inna blogerka modowa -Macademian Girl. Tymczasem Joanna Krupa, która Sylwestra spędziła wraz z Dawidem Wolińskim w Miami, wybrała widowiskową, prześwitującą suknię zaprojektowaną właśnie przez jej przyjaciela. Wyglądała w niej bardzo sexy!

Na klasyczną czerń postawiła za to Anna Lewandowska, która w 5. miesiącu ciąży (!) wyglądała niezwykle elegancko w prostym kombinezonie z fantazyjnie wyciętym dekoltem. Kreacja odsłoniła nawet kawałek ciążowego brzuszka trenerki. Gwiazda Sylwestra spędziła wraz z mężem, Robertem Lewandowskim, w Dubaju. W czarnych kreacjach mogliśmy zobaczyć teżKendall Jenner, czy Zosię Ślotałę.

Czyja kreacja podobała Wam się najbardziej? Jesteście fanami cekinowych sukni, czy klasycznej czerni?

Zobaczcie wszystkie sylwestrowe stylizacje gwiazd w naszej GALERII!