Zastanawiacie się czasem, ile lat ma Maffashion? Bo wygląda bardzo młodo, stąd wiele osób sądzi, że ma dwadzieścia trzy, góra dwadzieścia cztery lata. A tymczasem najsłynniejsza polska blogerka zbliża się już do 30! Julia Kuczyńska ma dokładnie 29 lat. A ostatnio postarzyła się charakteryzacją do serialu "Belle Epoque" TVN, w którym gościnnie wystąpi. Obok zdjęć z planu, na których pozuje w pełnej charakteryzacji, Maffashion opublikowała również zdjęcie z dzieciństwa. Blogerka pochwaliła się czarno-białą fotografią, na której ma tylko 11 lat. Bardzo się zmieniła?

Maffashion, ostatnio uznana za najbardziej wpływową blogerkę na świecie (!), rzadko dzieli się z fanami rodzinnymi fotografiami. Ostatnio pokazała tylko zdjęcia swojej babci. Poza tym nie upublicznia ani swoich archiwalnych zdjęć, ani też zdjęć swoich najbliższych. Jej zdjęcie z dzieciństwa to więc prawdziwa gratka dla fanów! Tak komentują fotografię 11-letniej Julii:

Zero zmian. Aż zaczynam się bać o to, co będzie za kolejne 18 lat!

A buzia wciąż taka jak 18 lat temu.

Ładnie się"starzejesz".

Jak dla mnie ciągle taka sama! 11-latka w przebraniu! Podziwiam!

Rzeczywiście, poza fryzurą trudno się dopatrzeć jakiejkolwiek większej zmiany w wyglądzie blogerki.

Już wkrótce na gala.pl opublikujemy ekskluzywny wywiad wideo z Maffashion. Zaprosiliśmy blogerkę do naszego programu Gala Studio. Zaglądajcie do nas, premiera już wkrótce!