O programach śniadaniowych rzadko kiedy jest głośno w sieci. Najczęściej dzieje się to, gdy ktoś zaliczy w nich konkretną "wpadkę". Tak było w tym roku ze słynną imprezowiczką z Dzień Dobry TVN, czy sztuczką z gwoździem w Pytaniu na Śniadanie. Wczoraj znowu poranne show TVP2 opanowało media i portale społecznościowe, a wszystko za sprawą zaprezentowanego na wizji, nie do końca udanego, makijażu sylwestrowego...

Wizażystka zaproszona do Pytania na Śniadanie opisała zaprezentowane makijaże jakobogate, mogące nawet zastępować w sylwestra ozdoby, czy biżuterię, a także wyjątkowo podkreślające urodę.Jednak oglądając wczorajsze wydanie PnŚ, wiele osób zapewne zastanawiało się, czy makijaże nie są jakąś formą żartu... Zaskoczona była chyba nawet sama prowadzącaPytania na Śniadanie, która zapytała, czy takie propozycje to nie lekka przesada.

Internauci nie zostawili na programie oraz makijażystce suchej nitki - w komentarzach pod materiałem możemy przeczytać między innymi, że modelki wyglądają jak... drag queens. Temat podchwyciła blogerka modowa - Maffashion, która w formie żartu odtworzyła makijaż z Pytania na Śniadanie i dodała zdjęcie go prezentujące na swój fanpage. Fani Julii Kuczyńskiej byli zachwyceni jej dystansem i poczuciem humoru.

Zobaczcie materiał:

A jak Wam podoba się taki makijaż Sylwestrowy? Spróbujecie odtworzyć go na jutrzejszą zabawę? Tak jak Maffashion? ;)