Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy show-biznesu takie jak siostry Kardashian, dyktują trendy w modzie. To, co na siebie włożą, błyskawicznie staje się hitem. Kourtney Kardashian na jedno z ostatnich wyjść wybrała polską markę, którą stworzyły Maffashion i Lana Nguyen!

Kourtney Kardashian w marynarce Eppram

Julia Kuczyńska sporo czasu poświęca promocji swojej nowej marki, której znakiem rozpoznawczym są pięknie skrojone marynarki. Okazuje się, że kunszt kreacji Maff i Nguyen doceniły Kourtney Kardashian i jej przyjaciółka, Addison Rae. Celebrytki założyły dwa różne modele marynarek Eppram. Co więcej - ten wybrany przez Kourtney zdążył wywołać kontrowersje. Tymczasem gwiazda "Z kamerą u Kardashianów" zdecydowała się właśnie na ten model.

Nie mogę krzyczeć głośno, mam dziecko na rękach... Słuchajcie, Kourtney Kardashian założyła Eppram! Bastek się cieszy! Aaa sztos, nasza marynarka Niagara, dokładnie ta, ta "kontrowersyjna". Dla jasności Addison ma sobie drugą marynarkę czyli Vanilllę, czyli dwie marynarki na jednym zdjęciu, ale sztos! To fajne jest serio. Takie trochę nierealne. One mają dostęp do wszystkich ciuchów z całego świata. Ubierają je najlepsi projektanci, a stylizacje często są planowane tygodniami! - powiedziała Maff w nagraniu na Instagramie.