Maffashion rozpoczęła współpracę z luksusową marką Dior. Polska blogerka wzięła udział w specjalnej kampanii marki, w której wystąpiły też zagraniczne gwiazdy. Równolegle z prezentacją najnowszych perfum Diora - Miss Dior Eau de Parfum - francuski dom mody razem z Natalie Portman stworzył akcję charytatywną #DiorLoveChain. Za każdy post udostępniony z tym hashtagiem Dior wpłaci jednego dolara na fundację The Movement. W zaangażowanej kampanii wystąpili m.in Johny Deep, Bella Hadid, Jennifer Lawrence, Rihanna, Carine Roitfeld, a także najpopularniejsza blogerka na świecie - Chiara Ferragni z chłopakiem. Nie zabrakło również polskiego akcentu! Na pytanie: "Co zrobiłabyś dla miłości?" odpowiada Maffashion! Polka jest jedną z twarzy kampanii Diora i jest to kolejny wielki krok w jej karierze. Zobaczcie, jak Polka wypadła w akcji Diora!

Maffashion zamieściła krótki filmik dla Diora na swoim Instagramie:

"Dla miłości skoczyłabym w przepaść. A co Ty zrobiłbyś dla miłości?" - pyta blogerka.

Maffashion ma na swoim koncie wiele kampanii dla słynnych marek. Występowała m.in. w akcjach takich domów mody, jak Guess, Calvin Klein, Michael Kors i Versus Versace, znalazła się także na liście 20 najważniejszych influencerów świata, a na początku tego roku wyliczono, że Maffashion przyniosła markom, z którymi współpracowała, ponad 64 miliony dolarów zysku. Nic więc dziwnego, że Dior do współpracy wybrał właśnie ją. Nie jest to jednak pierwsza wspólna kampania blogerki i domu mody Dior. Rok temu Maffashion wystąpiła bowiem w sesji zdjęciowej dla Dior Makeup. O tym, jak buduje swoją pozycję na świecie, a także o swojej miłości - Czarku z Abstrachuje - Maffashion opowiedziała nam w programie "Gala Studio":

Wideo dla Diora "What would you do for love?" jest ogromnym wyróżnieniem dla Julii Kuczyńskiej. Nie jest to kolejna sesja zdjęciowa promująca ubrania czy kosmetyki, lecz akcja społeczna, która pokazuje, że blogerka ma głos i świat liczy się z jej postacią, nie tylko w sprawach dotyczących mody.

"Jestem przeszczęśliwa i cały czas nie wierzę w tak wielkie wyróżnienie od marki Dior! Niebawem następna, długa wersja nagrania! I kolejna rzecz, której nie mogę się już doczekać. Będzie to coś dla Was! #andyouwhatwouldyoudoforlove #szczęśliwa MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! #DIOR ❤  LOVE" - napisała Maffashion na Instagramie.

Filmik Maffashion dla Diora obejrzycie poniżej:

 

Moi drodzy! Prezentuje Wam moje oficjalne video z najnowszej kampanii @DIOR #DiorLoveChain. Dalej nie wierze w to wyróżnienie! To video jest kolejnym ogniwem łańcuszka, kampanii wspierającej globalna organizacje charytatywną WE Charity, zajmującej się pomocą dla potrzebujących rodzin. zapewniając im środki niezbędne do życia! To akcja społecznościowa, w której cała plejada gwiazd, muzycy, aktorzy, ambasadorzy odpowiadają w swoich ojczystych językach na kluczowe pytanie "What would you do for love?" A Wy? Co byście zrobili dla miłości? Jako polska ambasadorka akcji pragnę i Was zachęcić do udziału w łańcuszku! Każdy zainteresowany może przyłączyć się do akcji, samodzielnie nagrywając wideo i odpowiadając na postawione pytanie, tagując je #DiorLoveChain. Za każdy post opublikowany w ramach projektu Dior Love Chain na konto organizacji WE Charity zostanie przekazany 1 dolar! Jestem przeszczęśliwa i cały czas nie wierze tak wielkie wyróżnienie od marki Dior! Niebawem następna, długa wersja nagrania! I kolejna rzecz, której nie mogę się już doczekać. Będzie to coś dla Was! #andyouwhatwouldyoudoforlove #szczesliwa MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! #DIOR LOVE #official #campaign

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official) 3 Wrz, 2017 o 4:35 PDT