Czy Maffashion i Czarek Jóźwik wzięli ślub? Takie pytanie zadają sobie ostatnio zarówno fani słynnej blogerki modowej, jak i współtwórcy kanału AbstrachujeTV po tym, gdy para zamieściła na Instagramie niezwykle intrygujące zdjęcie ze swojej romantycznej podróży do Dubaju. To wszystko dlatego, że Julia Kuczyńska pozuje tam ze swoim narzeczonym w strojach, które spokojnie mogłyby im posłużyć za ślubne kreacje. Dodatkowo, fotografia utrzymana jest w klimacie pocztówki, czyli popularnej pamiątki z wesela, którą świeżo upieczone małżeństwa zamieszczają według panującej obecnie mody w mediach społecznościowych tuż po ceremonii ślubnej.

Myślałam, że to pocztówka ślubna

Ślubne?

Tego typu komentarze zalały profile Julii i Czarka po publikacji ich wspólnego zdjęcia. Czy rzeczywiście należy im już składać gratulacje?

ZOBACZ: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE ujawnili DATĘ ŚLUBU! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

Maffashion wyszła za mąż?

Julia Kuczyńska chyba nie zdawała sobie sprawy, jakie reakcje wywoła jej zdjęcie z ukochanym. W innym razie nie podpisałaby go raczej słowami "Ślubne po zdjęcie", co jeszcze bardziej rozbudziło wyobraźnię jej obserwatorów. Wszystko wskazuje bowiem na to, że ślub Maffashion i Czarka Jóźwika, wbrew domysłom części fanów, nadal jest jeszcze przed nimi. Trzeba jednak przyznać, że w takim stroju i pozie wyglądają naprawdę pięknie. Nie możemy się już więc doczekać ich prawdziwej sesji ślubnej. ;-)

Zdjęcie Maffashion i Czarka z Abstrachuje, które wzbudziło takie zamieszania możecie zobaczyć już teraz w naszej GALERII.