Maffashion i Czarek rozstali się. Para zerwała zaręczyny. Nie, to nie są żarty, to nie jest fejk - mówi Maffashion w filmiku, który nagrali specjalnie z tej okazji. Chcieli zakomunikować fanom osobiście tę smutną wiadomość. Zaznaczyli jednak, że zamierzają na zawsze pozostać przyjaciółmi. O tym, że w związku Julii Kuczyńskiej i Czarka Jóźwika nie jest różowo, słychać było już od dawna. Jednak za każdym razem, gdy w mediach pojawiały się plotki, że Maffashion i Czarek zerwali, oni pojawiali się gdzieś razem i okazywali sobie publicznie dużo czułości. Tym razem to jednak nie plotki - Julia i Czarek oficjalnie zakomunikowali, że się rozstają.

Przypomnijmy, że Julia "Maffashion" Kuczyńska i czarek Jóźwik byli zaręczeni od października 2016 roku. Czarek poprosił blogerkę o rękę w Londynie. Para nie robiła tajemnicy z zaręczyn, ale nigdy nie opowiadali o planowanym ślubie czy wizji wspólnego życia. Byli lubianą parą, a razem stanowili prawdziwą potęgę w sieci - w końcu Maffashion może pochwalić się imponującą liczbą prawie 1 300 000 obserwatorów na Instagramie, a kanał Jóźwika na YouTubie ma ponad 3 400 000 subskrybentów.

Maffashion i Czarek zadeklarowali, że będą kontynuować swoją przyjaźń. Z rozstania postanowili nie robić sekretu. Nie chcieli, by ich fani dowiedzieli się o tak ważnej decyzji w ich życiu od osób trzecich. Dlatego o zerwanych zaręczynach poinformowali osobiście. I zrobili to, oczywiście, w zabawny sposób - nagranie powstało podczas wspólnego jedzenia sushi w jednym z warszawskich lokali. A tuż po Julia nagrała jeszcze instastories. Filmik polubiła już m.in. Sara Boruc. Obejrzycie go PONIŻEJ:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Czarek Jóźwik (@czarek_) Paź 29, 2019 o 1:46 PDT

A tak dwa lata temu Maffashion opowiadała nam o związku z Czarkiem w programie "Gala Studio":