Maffashion i Jessica Mercedes to dwie najpopularniejsze blogerki modowe w Polsce, które przez kilka lat swojej działalności w sieci zdążyły wyrobić sobie niezłą pozycję. Ich skromne blogi zastąpiły duże portale modowe, one same zatrudniają do ich prowadzenia kilkuosobowy zespół ludzi, a ich nazwiska stały się osobną marką. Zdjęcia robione w mieszkaniu, przed domem czy na tle zwykłej ściany, zmieniły się w profesjonalne sesje na rajskich wyspach, w Nowym Jorku, czy innych ekskluzywnych miejscach. Maffashion i Jessica Mercedes są już na tyle popularne, że dzięki współpracy z markami, mogą brać udział w pokazach najlepszych światowych projektantów i pojawiać się na Tygodniach Mody. Obecnie trwa New York Fashion Week, na którym pojawiły się obydwie dziewczyny. Na jakie pokazy je zaproszono?

Maffashion i Jessica Mercedes Kirschner kilka dni temu poleciały do USA, by wziąć udział w New York Fashion Week. W ramach nowojorskiego tygodnia mody odbywają się pokazy najważniejszych i najbardziej luksusowych marek. Polskie blogerki na część z nich mają zaproszenia. A na pokaz marki Self Portrait Jessica i Julia wybrały się nawet razem. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie sukienki Self Portrait stały się niezwykle popularne wśród gwiazd. Ubrania tej marki wyjątkowo pokochały m.in. Małgorzata Rozenek, czy Natalia Siwiec. 

Maffashion i Jessica Mercedes wzięły również udział w pokazach m.in. Philip Plein, czy Victoria Beckham, a dodatkowo Julia zaliczyła także pokazy Zimmermann oraz Oscar de la Renta i na tym dziewczyny na pewno nie skończą. New York Fashion Week potrwa do środy, 13 września. Będziemy dalej śledzić nasze polskie blogerki i ich stylizacje! 

Jak Waszym zdaniem do tej pory zaprezentowały się Maffashion i Jessica Mercedes w Nowym Jorku? Zobaczcie wszystkie zdjęcia w naszej GALERII ----->