Pokaz Victoria's Secret odbył się 20 listopada w Szanghaju. Na wybiegu jak zwykle pokazano piękną i seksowną bieliznę oraz stanik Fantasy Bra wart aż 2 miliony dolarów! Bieliznę Victoria's Secret zaprezentowały słynne aniołki Victoria's Secret. Nie zabrakło tych najpopularniejszych, jak Adriana Lima i Alessandra Ambrosio. Po wybiegu w naprawdę kuszących bieliźnianych zestawach przeszły też Bella Hadid, Devon Windsor, Taylor Hill i Elsa Hosk. Co ciekawe, Ambrosio po raz ostatni (!) wystąpiła w roli aniołka Victoria's Secret. Po pokazie pochodząca z Brazylii supermodelka zjawiła się na after party. Alessandra pozowała fotoreporterom ze swoją córeczką. Na imprezie zorganizowanej po show Victoria's Secret w gmachu Shanghai Expo Centre gościły top modelki, ich rodziny i przyjaciele, a także blogerzy, blogerki i inflencerzy z całego świata. Były wśród nich dwie Polki! Maffashion i Jessica Mercedes zostały zaproszone na pokaz Victoria's Secret, mogły także zajrzeć za kulisy show. Jessica zrobiła sobie "selfie" z Adrianą Limą, a Maffashion z Alessandrą Ambrosio. Polskie modelki podglądały przygotowania do pokazu Victoria's Secret - przygotowania, o których od lat krążą prawdziwe legendy! Aniołki krążyły dookoła w różowych szlafroczkach Victoria's Secret, popijały wodę i soki dietetyczne, poprawiały fryzury i makijaże. A Maffashion i Jessica mogły to wszystko zobaczyć na własne oczy! Teraz wy zobaczcie polskie blogerki na pokazie Victoria's Secret>>Jak wypadły na tle aniołków?

Maffashion i Jessica Mercedes bawiły się na after party Victoria's Secret razem z najpopularniejszymi top modelkami. Pozowały też na słynnej różowej ściance i na różowym dywanie. Maffashion miała na sobie seksowną skórzaną sukienkę od Agnieszki Maciejak, a Jessica zabudowaną aksamitną kreację Balmain dla H&M. Zobacz wszystkie zdjęcia!

Nie zabrakło też niezamierzonej niespodzianki dla widzów. Modelka Ming Xi przewróciła się na wybiegu Victoria's Secret. Jednak, jak na profesjonalistkę przystało, szybko wzięła się w garść i dołączyła do innych aniołków. Cała reszta pokazu Victoria's Secret przebiegła perfekcyjnie!