Maffashion i Jessica Mercedes Kirschner kilka dni temu poleciały do USA, by wziąć udział w New York Fashion Week. W ramach nowojorskiego tygodnia mody odbywają się pokazy najważniejszych i najbardziej luksusowych marek. Polskie blogerki na część z nich mają zaproszenia. A na pokaz nowej kolekcji Victorii Beckham Jessica i Julia wybrały się nawet razem! W Nowym Jorku na zmianę pada śnieg i deszcz, ale blogerki przygotowały się na brzydką pogodę. Maffashion włożyła długi płaszcz z kapturem polskiej marki Marlu, a Jessica Mercedes czerwoną puchową kurtkę marki MMC. Jessica już zdążyła się pochwalić, że jej zimową stylizację docenił serwis vogue.com. Jessica i Julia zrobiły sobie też selfie z Davidem Beckhamem! Na jakie jeszcze pokazy wybierają się polskie blogerki?

Maffashion już dziś będzie gościć na pokazie marki Oscar de la Renta. Co więcej - marka postanowiła ubrać Julię Kuczyńską w jedną ze swoich bajecznych kreacji! Julia powiadomiła już o tym swoich fanów w mediach społecznościowych, zaznaczając, że jest to dla niej wielka przyjemność i ogromne wyróżnienie. W kreacji prosto z atelier marki Oscar de La Renta Maffashion wystąpi dziś wieczorem. Czekamy niecierpliwie! Tymczasem streetową stylizację Maffashion wyróżniły serwisy internetowy magazynów "Vogue Italia" i brytyjskiego "Elle". Jessica Mercedes pojawi się natomiast pokazie polskiej marki MISBHV.

Teraz, po opublikowaniu rankingu portalu WWD, który umieścił Maffashion na liście najbardziej dochodowych modelek na świecie, Julia Kuczyńska z pewnością może przebierać w zaproszeniach na zagraniczne pokazy. O tym, co ranking zmienił w jej życiu, a także o codziennej pracy nad swoją własną marką oraz o związku i zaręczynach z Czarkiem Jóźwikiem Maffashion opowiedziała w wywiadzie wideo w naszym programie Gala Studio: