Znamy imię dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce i popularny aktor na początku września zostali rodzicami. Na Instagramie chętnie pozują z synkiem, relacjonują pierwsze dni jego wychowania, a także w przeciwieństwie do wielu celebrytów zdecydowali nie ukrywać jego twarzy. Jedyną kwestią, którą trzymali w tajemnicy było imię chłopca - do tej pory znane były tylko jego inicjały: BJF. 

Imię dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Imię dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego zdradziła przez przypadek Sara Boruc, która chyba zapomniała, że rodzice jeszcze nie podzielili się nim z fanami. Żona Artura Boruca skomentowała zdjęcie, które Julia opublikowała z okazji Dnia Chłopaka. - Naj dla Seby i Bastka - napisała sugerując, że para nazywa syna Bastkiem. Niedługo później influencerka skasowała swój wpis.

Bastek jest zdrobnieniem od imienia Bastian. Chłopiec otrzymał też drugie imię - Jan. Zdjęcie dokumentu wydanego w urzędzie stanu cywilnego pokazał w czwartek na InstaStory dumny ojciec.

Imię Bastian jest dosyć rzadkim wyborem wśród par, które niedawno zostały rodzicami - w 2019 roku otrzymało je w Polsce zaledwie 12 chłopców.

Podoba Wam się imię syna Maffashion i Fabijańskiego?