Maffashion i Sebastian Fabijański wezmą ślub w grudniu - tak brzmiał kilka dni temu nagłówek w jednym z kolorowych pism. Według informacji "Twojego Imperium" aktor miał zwariować na punkcie syna i zapragnął jak najszybciej sformalizować związek z matką swojego dziecka. Źródło tygodnika twierdziło, że para początkowo chciała pobrać się już w grudniu tego roku, ale z powodu pandemii przesunęła ceremonię na wiosnę. Ślub miałby być kameralny, najlepiej na łonie natury.

Sebastian Fabijański i Maffashion biorą ślub?

Sebastian Fabijański postanowił odnieść się do doniesień tygodnika podczas wizyty w programie "Hejt Park". Ku zaskoczeniu widzów aktor przyznał, że razem z Maffashion na razie nie planują ślubu

- Jakieś tam czytałem artykuły tam, że ja już planuję podobno ślub na grudzień, ale rozważamy też wiosnę. No nie ma takich planów. (...) Czy [Julia] to jest dobry materiał na żonę? Nie mam nic przeciwko, natomiast wiem o tym, że to jest super materiał na matkę - wyznał szczerze.

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION planuje powiększenie rodziny: "Muszę tylko znaleźć na to czas"

Również Julka wyśmiała doniesienia na swoim Instagramie. Przeglądając tygodnik rzuciła z ironią: - Impreza ma nie być kameralna, tylko full. Czujcie się zaproszeni.

Myślicie, że kiedy para rzeczywiście zdecyduje się już na ślub, to powiadomi o tym fanów?